Jasmine E One Czech Actress And Model Are. He was born on 11 January 1985 in Czech Republic. Jasmine is mainly known for acting in videos and web scenes and today we Jasmine E Biography We will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Jasmine, born in Czech Republic, died in 2010 at the age of 25. Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with the film studio ‘Eromax Films’. After this, she also worked with other film studios as an actress and these film studios mainly include Video Art Holland and Femjoy.
Jasmine E Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Jasmine E |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | Czech |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2010 – 2015 |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2010 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Jasmine Justyna |
| Born (Date of Birth) | 11 January 1985 |
| Age (as 2026) | 41 Years Old |
| Birthplace | Czech Republic |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Capricorn |
| Hometown | Czech Republic |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 168 m 1.68 m 5 ft 6 in |
| Weight | 52 KG 115 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Hazel |
| Hair Color | Dark Blond |
| Figure Size | 33C-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
Social Media | |
| Not Known | |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | Not Known |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Jasmine E?
Jasmine E is a Czech actress & model, born on 11 January 1985 in Czech Republic. In 2010, she started her career in the entertainment industry with the film studio ‘Eromax Films’.
Read More:
Elise Pdn Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Mia Smalls Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Mizuki Yayoi Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Bridget Wong Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Masha Cherry Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Allie Asia Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Lili Sommer Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Adriana Slay Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Meicy Milu Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.





















