Catita Slave One Brazilian Actress And Model Are. He was born in Brazil in 2004. Catita is mainly known for acting in videos and web scenes and today we Catita Slave Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Catita, born in Brazil, in 2025 Entertainment Industry Started my career in. After this, she has also worked with many film studios as an actress.


Apart from film studios, Catita has also performed in videos with various famous actresses of the film industry and Lady Snow is mainly included among these actresses.
Catita Slave Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Catita Slave |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | Brazilian |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2025 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2025 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Catita |
| Born (Date of Birth) | 2004 |
| Age (as 2026) | 21 Years Old |
| Birthplace | Brazil |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Virgo |
| Hometown | Brazil |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 165 m 1.65 m 5 ft 5 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Brown |
| Hair Color | Black |
| Figure Size | 33B-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | Not Known |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Catita Slave?
Catita Slave is a Brazilian actress & model, born in 2004 in Brazil. She started her career in the entertainment industry in 2025.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











