Carlie Moser One American Actress And Model Are. He was born on 15 March 2000 in United States. Carlie is primarily known for performing in OnlyFans videos and web scenes and today we Carlie Moser Biography We will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Born in USA, Carlie turned 21 in 2021 Entertainment Industry Started my career in. After this, she has also worked with many film studios as an actress.


Carlie Moser Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Carlie Moser |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | American |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2021 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2021 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Carlie Nicole |
| Born (Date of Birth) | 15 March 2000 |
| Age (as 2026) | 26 Years Old |
| Birthplace | United States |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Taurus |
| Hometown | United States |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 163 m 1.63 m 5 ft 4 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Brown |
| Hair Color | Blond |
| Figure Size | 32C-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | Not Known |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Carlie Moser?
Carlie Moser is an American actress & model, born on 15 March 2000 in the United States. She started her career in the entertainment industry in 2021.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











