Brandi Burr One American Actress And Model Are. He was born on 22 April 1994 in Boston, Massachusetts, United States. Brandi is primarily known for performing in OnlyFans videos and today we Brandi Burr Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Boston-born Brandi in 2020 Entertainment Industry He started his career in India and did his first shoot with Onlyfans. After this, she has also worked with many studios as an actress.


Apart from film studios, Brandi has also performed in videos with various famous actresses of the film industry and these actresses include Jessie Sims And Hayley Jackson features prominently.
Brandi Burr Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Brandi Burr |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | American |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2020 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2020 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Brandi |
| Born (Date of Birth) | 22 April 1994 |
| Age (as 2026) | 32 Years Old |
| Birthplace | Boston, Massachusetts, United States |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Cancer |
| Hometown | Boston, Massachusetts, United States |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 163 m 1.63 m 5 ft 4 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Brown |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 34C-25-37 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Brandi Burr?
Brandi Burr is an American actress & model, born on 22 April 1994 in Boston, Massachusetts, United States. She started her career in the entertainment industry in 2020.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











