Flexy Lover One Russian Actress And Model Are. He was born on 19 April 2002 in Russia. Flexy is mainly known for acting in Videos and Web Scenes and today we Flexy Lover Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Born in Russia, Flexy turned 18 in 2020 Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with Film Studio ‘Model Hub’. After this, she has also worked with other film studios as an actress.


Flexy Lover Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Flexy Lover |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | Russian |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2020 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2020 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Earlyflower Earlyflowerr Flexylover sweet_barby0 |
| Born (Date of Birth) | 19 April 2002 |
| Age (as 2026) | 24 Years Old |
| Birthplace | Russia |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Taurus |
| Hometown | Russia |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 166 m 1.66 m 5 ft 5 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Hazel |
| Hair Color | Brown/Blond |
| Figure Size | 32C-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Flexy Lover?
Flexy Lover is a Russian actress & model, born on 19 April 2002 in Russia. In 2020, she started her career in the entertainment industry with the film studio ‘Model Hub’.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











