Katrina Vianna One Canadian Actress And Model Are. He was born on 2 July 1999 in Canada. Katrina is mainly known for performing in OnlyFans videos and today we Katrina Vianna Biography We will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Katrina, born in Canada, in 2018 Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with ‘Onlyfans’. After this, she has also worked with many studios as an actress.


Katrina Vianna Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Katrina Vianna |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | Canadian, Brazilian |
| Ethnicity/Descent | Latin |
| Years Active | 2018 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2018 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Katrina |
| Born (Date of Birth) | 2 July 1999 |
| Age (as 2026) | 27 Years Old |
| Birthplace | Canada |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Cancer |
| Hometown | Canada |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 167 m 1.67 m 5 ft 6 in |
| Weight | 62 KG 136 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Brown |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 34DD-24-35 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Katrina Vianna?
Katrina Vianna is a Canadian actress & model, born on 2 July 1999 in Canada. She started her career in the entertainment industry in 2018.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











