Anna Louise One American Actress And Model Are. He was born on 30 March 1996 in Michigan, United States. Louise is primarily known for performing in OnlyFans videos and today we Anna Louise Biography We will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Born in Michigan, Louise died in 2020 at the age of 24. Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with ‘Onlyfans’. After this, she has also worked with other film studios as an actress.


Apart from film studios, Louise has also performed in videos with various famous actresses of the film industry and these actresses mainly include Marli Buccola and Celeste Bright.
Anna Louise Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Anna Louise |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | American |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2020 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2020 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Anna Louise Austin Anna Louise Anna |
| Born (Date of Birth) | 30 March 1996 |
| Age (as 2026) | 30 Years Old |
| Birthplace | Michigan, United States |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Taurus |
| Hometown | Michigan, United States |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 178 m 1.78 m 5 ft 10 in |
| Weight | 61 KG 135 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Green |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 34C-24-35 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Anna Louise?
Anna Louise is an American actress & model, born on 30 March 1996 in Michigan, United States. She started her career in the entertainment industry in 2020.
Read More:
Elise Pdn Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Mia Smalls Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Mizuki Yayoi Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Bridget Wong Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Masha Cherry Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Allie Asia Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Lili Sommer Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Adriana Slay Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Meicy Milu Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.





















