Forest Faye One American Actress And Model Are. He was born on 7 February 2002 in Tennessee, United States. Faye is primarily known for performing in OnlyFans videos and web scenes and today we Forest Faye Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Tennessee-born Faye turned 18 in 2020 Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with ‘Onlyfans’. After this, she has also worked with many studios as an actress.


Apart from film studios, Faye has also performed in videos with various famous actresses of the film industry and these actresses include Haven Tunin and Naomi Hughes Mainly include.
Forest Faye Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Forest Faye |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | American |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2020 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2020 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Faye Foster |
| Born (Date of Birth) | 7 February 2002 |
| Age (as 2026) | 24 Years Old |
| Birthplace | Tennessee, United States |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Scorpio |
| Hometown | Tennessee, United States |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 165 m 1.65 m 5 ft 5 in |
| Weight | 50 KG 110 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Brown |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 32D-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | YouTube |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Forest Faye?
Forest Faye is an American actress & model, born on 7 February 2002 in Tennessee, United States. She started her career in the entertainment industry in 2020.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











