Obey Angelina One English Actress And Model Are. He was born in England, United Kingdom. Angelina is mainly known for acting in videos and web scenes and today we Obey Angelina Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Angelina born in England in 2022 Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with Film Studio ‘Many Vids’. After this, she has also worked with other film studios as an actress.
Apart from film studios, Angelina has also performed in videos with various famous actresses of the film industry and these actresses include Alexxa Von Hell, Mistress Damazonia And Mistress Sophia Sahara Mainly include.
Obey Angelina Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Obey Angelina |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | English |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2022 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2022 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Angelina |
| Born (Date of Birth) | Not Known |
| Age (as 2026) | Not Known |
| Birthplace | England, United Kingdom |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Fish |
| Hometown | England, United Kingdom |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 167 m 1.67 m 5 ft 6 in |
| Weight | 57 KG 125 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Blue |
| Hair Color | Black |
| Figure Size | 34C-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Obey Angelina?
Obey Angelina is an English actress & model, born in England, United Kingdom. In 2022, she started her career in the entertainment industry with the film studio ‘Many Vids’.
Read More:
Sara Taylor Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Manuela Bibinbe Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Cute Maddison Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Sophie La Sage Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Madison Stil Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Emily White Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Lvolollve Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Evee Graves Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Ravyn Moore Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Cat Nguyen Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.





















