Wanda Pan One Slovak Actress And Model Are. He was born in 1999 in Slovakia. Wandy is mainly known for acting in videos and web scenes and today we Wandy Pan Biography We will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Wandy, born in Slovakia, in 2026 Entertainment Industry She started her career in and did her first shoot with the Film Studio ‘Charm Models’. After this, she also worked with other film studios as an actress and Feel Me VR is mainly included in these film studios.


Wanda Pan Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Wanda Pan |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | Slovak |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2026 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2026 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Wanda |
| Born (Date of Birth) | 1999 |
| Age (as 2026) | 27 Years Old |
| Birthplace | Slovakia |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Cancer |
| Hometown | Slovakia |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduated |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 165 m 1.65 m 5 ft 5 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Blue |
| Hair Color | Blond |
| Figure Size | 34B-24-38 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Not Known |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
| Not Known | |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | Not Known |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Wandy Pan?
Wandy Pan is a Slovak actress & model, born in 1999 in Slovakia. In 2026, she started her career in the entertainment industry with the film studio ‘Charm Models’.
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.











