Duda Monet One Brazilian Actress And Model Are. He was born on 15 January 1997 in Santa Catarina, Brazil. Monet is primarily known for performing in OnlyFans videos and today we Duda Monet Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Brazil-born Monet in 2023 Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with ‘Onlyfans’. After this, she has also worked with many studios as an actress.
Duda Monet Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Duda Monet |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | Brazilian |
| Ethnicity/Descent | Latin |
| Years Active | 2023 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2023 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | DudaMonet |
| Born (Date of Birth) | 15 January 1997 |
| Age (as 2026) | 29 Years Old |
| Birthplace | Santa Catarina, Brazil |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Libra |
| Hometown | Santa Catarina, Brazil |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 155 m 1.55 m 5 ft 1 in |
| Weight | 57 KG 125 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Brown |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 34B-24-34 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
Social Media | |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Duda Monet?
Duda Monet is a Brazilian actress & model, born on 15 January 1997 in Santa Catarina, Brazil. In 2015, she started her career in the entertainment industry with the film studio ‘FM Concepts’.
Read More:
Tina Nora Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Nova Hawthorne Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Klementina Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Sara Latina Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Valery Kora Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Carolina Londono Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Brenda Boop Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Dallas Dixon Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Annika Dixon Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Kate Bae (Super Nova) Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.





















