Milki Mind One German Actress And Model Are. He was born on 8 April 2004 in Germany. Milki is mainly known for performing in OnlyFans videos and today we Milki Mind Biography In this we will know about the actress’s Early Life, Career, Personal Life, Body Measurements etc. So let’s start now.
Early Life & Career
Milki, born in Germany, in 2020 Entertainment Industry He started his career in and did his first shoot with ‘Onlyfans’. After this, she has also worked with many studios as an actress.


Milki Mind Biography/Wiki
Profile | |
| Name | Milki Mind |
| Profession | Actress & Model |
| Nationality | German, Dutch |
| Ethnicity/Descent | Caucasian |
| Years Active | 2020 – Present |
| Net Worth (approx.) | $100K USD |
Debut & Awards | |
| Debut | In 2020 – As an Actress |
| Awards | None |
Personal Life | |
| Nick Name / Stage Name | Milk mind |
| Born (Date of Birth) | 8 April 2004 |
| Age (as 2026) | 22 Years Old |
| Birthplace | Germany |
| Gender | Female |
| Zodiac Sign | Aries |
| Hometown | Germany |
| Hobbies/Habits/Interests | Travelling, Shopping, Swimming, Partying |
| Food Habit | Non-Vegetarian |
| School | Not Known |
| College | Not Known |
| Education Qualification / Degree | Graduate |
Family, Relationship, Boyfriend, and Affairs | |
| Mother | Not Known |
| Father | Not Known |
| Sister/Brother | Not Known |
| Marital Status | Unmarried |
| Affair/Boyfriend | Not Known |
| Partner | Not Known |
| Daughter/Son/Children | Not Known |
| Relatives | Not Known |
| Friends | Not Known |
Body Measurements & Physical Appearances | |
| Height | 167 m 1.67 m 5 ft 6 in |
| Weight | 55 KG 121 lbs (Pounds) |
| Eye Color | Grey |
| Hair Color | Brown |
| Figure Size | 32B-22-32 |
| Dress Size | 36 (EU) |
| Shoe (Feet) Size | 7 |
| Tattoos | Yes |
| Distinctive Features | Attractive Figure and Beautiful Eyes |
Social Media | |
| Not Known | |
| X (formerly Twitter) | X (formerly Twitter) |
| YouTube | Not Known |
| Gmail ID / Email ID | Not Known |
Frequently Asked Questions
Who is Milki Mind?
Milki Mind is a German actress & model, born on 8 April 2004 in Germany. She started her career in the entertainment industry in 2020.
Read More:
Tina Nora Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Nova Hawthorne Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Klementina Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Sara Latina Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Valery Kora Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Carolina Londono Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Brenda Boop Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Dallas Dixon Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Annika Dixon Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Kate Bae (Super Nova) Biography/Wiki, Age, Height, Career, Photos & More
Hello Readers! I am RAHUL KUMAR MAHTO RKM With 3 Year of Experience in Writing Content About Scholarship. With Masters in IT, I love to to write digital content about Government Scholarship Schemes, Private Scholarship Schemes.





















